З плином часу наші оселі обростають все більшою кількістю електроприладів. Нині важко й уявити наше повсякденне життя без холодильника чи мікрохвильовки. Проте оскільки старі еклектромережі проектувалися з розрахунком на значно менші навантаження, перепади напруги у мережі стали сьогодні досить звичним явищем. Дуже часто такі випадки закінчуються не просто блиманням лампи чи тьмяним світлом у кімнаті. Від таких електричних форс-мажорів можна вмить попрощатися зі своїм холодильником чи платою управління газового котла. Ми пропонуємо готуватися до таких неприємносей заздалегідь. Найкращий спосіб передбачити небезпеку виведення з ладу дорогого електроприладу у домі – встановлення стабілізатора напруги.
 
   Стабілізатор напруги – це пристрій, що автоматично підтримує заданий рівень напруги в електромережі. Працюючи у парі з вашим електроприладом, він бере на себе весь удар чергового стрибка напруги, – і ваш котел чи телевізор врятовано! Для захисту всіх пристроїв у будинку є можливість встановлення одного потужного, але дорогого, стабілізатора на вході електромережі в оселю, або встановлення менш потужних і значно дешевших стабілізаторів безпосередньо перед найціннішими приладами (газовий котел, телевізор, холодильник тощо).
 
   Ми пропонуємо широкий спектр малопотужних стабілізаторів напруги, що в залежності від принципа дії поділяються на два основних типи:
  • електромеханічі стабілізатори (релейний тип);
  • сімісторні стабілізатори (електронний тип).
   Ці прилади сьогодні є незамінними чи не в кожній оселі, адже легко допомагають вберегтися від запаху підсмажених дротів та зайвих витрат коштів і нервів.

   Наша діяльність не обмежується лише цим напрямком. Ми працюємо також у сфері телекомунікацій. Наша компанія пропонує широкий асортимент аксесуарів ефірного та кабельного телебачення, серед яких:
  • підсилювачі телевізійних сигналів;
  • автомобільні підсилювачі УКХ-діапазону (FM-підсилювачі);
  • фільтри пакетування.
   Нам цікаво розвиватися і впроваджувати у життя інноваційні технічні ідеї, з кожним днем модернізуючи наше виробництво та розширюючи модельний ряд продукції актуальними новинками.

  Ми віримо у те, що досвід та прагнення до вдосконалення – найважливіші рушії створення якісної продукції. Тому ми не втрачаємо жодної можливості навчитися новому, уважно слідкуючи за трендами розвитку ринку електроніки.
 
 
 

Новини

06.06.2017     З 30 травня по 02 червня 2017 року Компанія ЛВТ пр ...читати далі...
01.08.2016  З серпня місяця 2016 року компанія ЛВТ вносить зміни в гарант ...читати далі...